x

Şirketimiz kurucusu Yusuf Delikanlı ilk olarak 2006 tarihinde  AVIVA Hayat A.Ş. de sigortacılık sektörüne adım atmıştır.
 
Finansal Danışman adayı olarak başladığı görevinde üstün başarı göstererek 1 yıl içerisinde Kıdemli Uzman Finansal Danışmanlığa terfi etmiştir. 
 
Burada kazandığı sayısız ödül ve başarıdan sonra 2008 yılında Kanada’da MDRT konferansına Türkiye adına katıldıktan sonra aynı yıl içerisinde Çeşme/İzmir’de uluslararası Professional Sales Plus Inc. Eğitimini James M. HEIDEMA’dan almıştır.
 
Geleceğin mesleği olarak gördüğü Sigortacılık alanında kendi işini kurmaya karar verip 2009 tarihinde Kendi işletmesi olan YDH Sigortayı hayata geçirmiştir.
 
YDH Sigorta olarak 
GROUPAMA HAYAT A.Ş. /GROUPAMA SİGORTA  A.Ş./HDİ SİGORTA A.Ş., AEGON EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş., FİBA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş., AVİVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş’nin Yetkili Acentesi olarak faaliyetlerini   sürdürmektedir.
 
Şirket politikası; 
İhtiyaca dönük ürün ve hizmetleri; en uygun koşullarda sunarak, Sigortacılıkta da referans gösterilen bir güce ulaşmak. Toplumun sigorta bilincini artırarak Kurumsal ve bireysel müşterilere, en kaliteli ve yaygın hizmeti sunmaktır.
Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulayarak SİZİN İÇİN en uygun Ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden sunmaktır.

Bu sayfa 1475 defa ziyaret edildi.BÜLTEN ABONELİĞİ
İLETİŞİM

Yeni Baraj Mah. H. Ömer Sabancı Cad. Emre Apt. A Blok K:1 D:1 Seyhan / ADANA

Tel: 0322 227 11 23

G.S.M: 0532 203 13 63 - Yusuf DELİKANLI

Email: [email protected] - [email protected]

İLETİŞİM

Yeni Baraj Mah. H. Ömer Sabancı Cad. Emre Apt. A Blok K:1 D:1 Seyhan / ADANA

Tel: 0322 227 11 23

G.S.M: 0532 203 13 63

Email: [email protected]

Tüm Hakları Saklıdır. 2019 YDH Sigorta.
fleexi